KULTURA / Hudba

Kabáti vyrazili do pivovaru Radegast v Nošovicích

NOŠOVICE

Den před ostravským koncertem svého turné vyrazila kapela Kabát do pivovaru Radegast v Nošovicích. Pětice muzikantů v čele s Josefem Vojtkem přijela převzít zásobu správně hořkého piva pro ostravské fanoušky. Členové kapely nejprve pivo ochutnali a poté dohlédli na jeho naložení a transport do ČEZ Arény.

Ostrava je třetí zastávkou letošního turné Kabátu. Stejně jako v předchozích dvou městech, i v severomoravské metropoli čeká kapelu zaplněné hlediště. A právě pro své ostravské fandy si kapela přijela vyzvednout pořádnou pivní zásobu osobně.

Dohled nad nakládkou piva však nebyl jediným důvodem, proč kapela do Nošovic vyrazila. "Radegast nás doprovází na celém turné. Chtěli jsme vidět místo, kde se vaří, potkat se s místními pivovarníky a ocenit jejich umění," řekl frontman Kabátu Josef Vojtek. Kabáti se zastavili také v Návštěvnickém centru a podepisovali se zaměstnancům pivovaru.

Turné Kabátu s Big Bandem zahájila kapela v Pardubicích. Celkem ji čeká šest koncertů v největších halách v Česku a závěrečné vystoupení na fotbalovém stadionu v Teplicích, odkud členové kapely pocházejí.

Autor / zdroj: Lukáš Klapil

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.