KULTURA / Hudba

Helena Vondráčková v rámci tour Vzhůru k výškám zavítá do Jihlavy
Helena Dlouhá noc live (koncert v Lucerně). 
Autor / zdroj foto: vondrackova.cz

Jihlava

Ani svatí Barbora a Jiří nezmohli nic proti pandemii, a tak až na svátek Olivera se konečně dočkají jihlavští příznivci Heleny Vondráčkové, aby na vlastní uši a oči slyšeli a viděli svoji oblíbenou zpěvačku. V Kulturním domě odborů vystoupí diva tuzemské populární hudby Helena Vondráčková za doprovodu Charlie Bandu v sobotu 2. října.

"Stává se pomalu tradicí, že na má vystoupení v českých a moravských městech dojde až napotřetí. Tak snad se naplní známé pořekadlo do třetice všeho dobrého a já budu moci konečně vystoupit před svými příznivci v metropoli Vysočiny. Jako vždy se do Jihlavy velmi těším. Jsem ráda, že situace je nyní natolik uspokojivá, že po prosincovém a dubnovém odložení si budu moci v také v Jihlavě užít tu neopakovatelnou atmosféru, která nám zpěvákům a hercům během covidu tolik chyběla,” říká spokojeně zpěvačka Helena Vondráčková.

Ta od červnového obnovení turné, kdy vystoupila v pražském Hudebním divadle Karlín, má za sebou řadu v rámci epidemických nařízení “vyprodaných” vystoupení. Například do Jihlavy míří ze Zlína, kde vystoupí den před koncertem v Jihlavě. Předtím odehrála koncerty na nádvoří hradu Křivoklát, v západočeských Domažlicích, Klatovech a Sušici nebo charitativní vystoupení v Liblicích. Výčet štací uzavírají Pelhřimov, Prostějově a zmíněném Zlíně.

I přesto, že koncertní vystoupení jsou doprovázena pro mnohé z nás nepříjemnými opatřeními, včetně nošení roušek, jsem šťastná, že i přes tento módní doplněk vynucený dobou vidím v hledištích výhradně spokojené tváře. A to dodává i mým vystoupením patřičnou energii, známou z dob před pandemií. Věřím, že jiné to nebude ani v Jihlavě,” pochvaluje si Helena Vondráčková a dodává: “Fanouškům mohu slíbit, že se dočkají jak oblíbených hitů, tak i několika ochutnávek z posledního alba Tvrdohlavá, které vyšlo vloni na podzim.”

Autor / zdroj: Tomáš Kopečný

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.