KULTURA / Ostatní

5.6.2012

Celé Česko čte dětem darovalo psychologickým poradnám na Brněnsku padesát knihv

BRNO

Společnost Celé Česko čte dětem předala sponzorský dar řediteli Pedagogicko-psychologické poradny v Brně Liboru Mikuláškovi. Téměř padesátka knih známých českých autorů je určena do čekáren všech poboček poraden v Brně, Židlochovicích a Ivančicích.

"Rodiče, čekající se svými dětmi na vyšetření si tak budou moci krátit čas společným čtením, listováním a povídáním nad knihou," řekla brněnská koordinátorka projektu Andrea Sasínová.

Posláním společnosti Celé Česko čte dětem je totiž společné sdílení času rodiče s dítětem. Tedy ne: "Jdi a čti si!", ale: "Pojďme si číst!"

Knihy věnovalo nakladatelství Barrister & Principal.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Klentnici roste banán severu a kaki

Věděli jste, že na jižní Moravě, nedaleko Mikulova, v Klentnici rostou banány, tedy tzv. banány severu, neboli pawpaw? Exotické ovoce, které vypadá ja

Post

V Kině Portyč otevře oblíbená Vánoční prodejní výstava

Slavnostní zahájení již 17. ročníku benefiční akce s prodejem rukodělných výrobků se uskuteční pořadatel ve středu 27. listopadu a potrvá do neděle 8.

Post

Jedu v jedu. Výstava pojednává o přírodě, která je krásná, ale může být i nebezpečná

Jedu v jedu. Tak se jmenuje výstava pojednávající o přírodě, jíž jsme součástí. Je krásná, zároveň však může být i nebezpečná. Pokud ale víme, na co s

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA