SPORT / Fotbal

Popis:
20.2.2019

Společnost ISOTRA se stává hlavním partnerem prvoligového fotbalového klubu SFC Opava

OPAVA

Společnost ISOTRA, působící na trhu stínicí techniky již více než 26 let, oznámila navázání dlouhodobé spolupráce s prvoligovým fotbalovým klubem SFC Opava.

Myšlenka navázat spolupráci s prvoligovým klubem SFC Opava vznikla v lednu tohoto roku a měsíc poté byla formálně potvrzena podepsáním smlouvy exkluzivního partnerství pro současnou a nadcházející fotbalovou sezónu.

Možnosti navázání spolupráce s fotbalovým klubem SFC Opava si velmi vážíme. Nejedná se nám pouze o krátkodobý projekt, věříme, že jsme schopni společně dlouhodobě zvýšit hodnoty značek ISOTRA a SFC Opava. Jako exkluzivní partner budeme mít dostatek prostoru pro oboustrannou komunikaci a podporu,“ řekl Jakub Vaněk, marketingový ředitel ISOTRA. 

Společnost ISOTRA působí v Opavě dlouhodobě a zaměstnává přes 500 zaměstnanců - spojení s opavským prvoligovým klubem má za cíl budovat kladně vnímanou hodnotu obou společností, včetně komunikace značek.

Autor / zdroj: Vlaďka Svobodová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Od dubna budou pěší zóny v Jablonci bezpečnější

Magistrát města Jablonec nad Nisou po dohodě s Městskou policií a Policií ČR obnoví od 1. dubna 2019 původní dopravní značení v centru města.

Post

Boleslav s Libercem svedla další dramatickou bitvu

Liberec rozhodl ve třetí třetině dvěma slepenými gól a tak se čtvrtfinálová série stěhuje do Liberce za stavu 3:1 pro liberecké Tygry.

Post

Oceláři postoupili do semifinále, Vítkovice opět prohrály

Čtyři derby zápasy = čtyři výhry Ocelářů. Hráči s drakem na prsou zvládli také druhý venkovní duel a do semifinále postoupili nejkratší možnou cestou.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA