SPORT / Fotbal

14.9.2009

Trenér Uličný povede třetiligový klub 1. HFK Olomouc

OLOMOUC

Zkušený fotbalový trenér Petr Uličný se dnes ujal třetiligového týmu 1. HFK Olomouc. Uličný byl bez práce od konce října loňského roku, kdy byl odvolán vedením prvoligového Brna.

Tehdy doplatil na špatné výsledky, přestože v předchozí sezoně skončil s týmem čtvrtý a prošel do semifinále domácího poháru. Od té doby čekal na nabídku a dnes přijal angažmá v 1. HFK Olomouc. "Uličný je hlavním trenérem, jeho asistentem se stal Karel Trnečka," uvedl sekretář účastníka Moravskoslezské fotbalové ligy Miroslav Derco.

Uličný s Trnečkou nahradili v hanáckém klubu včera odvolanou dvojici Miroslav Kouřil - Valdemar Horváth, pod jejímž vedením se týmu nedařilo. Po šesti kolech je 1. HFK Olomouc na osmé příčce s minus pěti body v tabulce pravdy. Uličný se v klubu setká se svým synem Tomášem, který je šéfem Sportovního centra mládeže.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

SZZ Krnov postupně otestuje na COVID-19 všechny zaměstnance

Všech osm set zaměstnanců Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov absolvuje z preventivních důvodů rapid test, který detekuje přítomnost COVID-19.

Roušky pro Přerovany šijí i plavčíci a úřednice

Rouškovník v průjezdu Městské policie Přerov na Masarykově náměstí je stále v provozu. Kdo má doma přebytek ústenek a může je darovat, bude vítán.

Sběrný dvůr v Přerově se otevře na dva dny v týdnu

Sběrné dvory Technických služeb města Přerova, které byly kvůli nouzovému stavu uzavřeny, čeká částečné zprovoznění.

DNES SE STALO

KULTURA9. dubna 1667

v pařížském Palais Royal se koná první veřejná výstava umění.

ZDRAVÍ9. dubna 1951

chirurg Jan Bedrna na čerstvě otevřené Vojenské lékařské akademii v Hradci Králové provedl první úspěšnou operaci chlopně. V tomto okamžiku se zrodila česká kardiochirurgie.

POZVÁNKA OBRAZEM