SPORT / Fotbal

19.10.2009

Rajtoral v kabině po vyloučení trpěl

JABLONEC NAD NISOU

Fotbalisté Jablonce prohráli v dohrávce 11. kola Gambrinus ligy s Plzní 0:1. Klíčovou postavou duelu byl plzeňský záložník František Rajtoral, který vstřelil jediný gól zápasu, utkání však pro něj neskončilo šťastně, v 56. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen ze hry.

Plzeňský středopolař hýřil po utkání dobrou náladou. "Stihl jsem toho opravdu hodně za jeden zápas. Povedlo se nám dostat se do vedení. Ve druhém poločase jsem zbytečně oslabil tým. Byla to moje chyba, musím ale poděkovat klukům, že ten zápas dotáhli do vítězného konce," těšilo Rajtorala, jenž následně popsal jediný gólový moment střetnutí.

"Honza Rezek mi dal nádherně míč mezi dva hráče. Ještě mě stíhal obránce, podařilo se mi nakonec zakončit tak, jak jsem zakončil. Jsem strašně rád, že to tak dopadlo," radoval se Rajtoral. Utkání však nedohrál, v 56. minutě fauloval Pavlíka a hlavní arbitr Příhoda mu po druhé žluté udělil červenou kartu a zbytek zápasu tak strávil pouze v kabině.

"Nemohl jsem se na to dívat, ani na televizi jsem nekoukal. Byl jsem jen v kabině a musím říci, že to byla hodně dlouhá půlhodina. Vzal jsem si do ruky bulletin a četl jsem si z něj. Dával jsem pozor, jestli nejsou slyšet diváci, jestli nepadl gól. Byly to hodně dlouhé a krušné minuty," přiznal Rajtoral, který se dočkal premiérové trefy v dresu Plzně. "Cením si toho hodně. Myslím si však, že nejsem hráčem, který musí dávat góly. Věřím, že branky mohou dávat i jiní hráči. Za gól jsem ale pochopitelně moc rád," usmíval se plzeňský záložník.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Ostravě dojde k dalšímu omezení hazardu

Obecně závazná vyhláška o loteriích začala v Ostravě platit 1. ledna 2017. K další regulaci v Ostravě dojde od 1. července letošního roku.

Post

Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června

Od června budou moci motoristé v centru Hradce Králové využívat nový parkovací dům Jana Gayera s kapacitou 284 parkovacích míst.

Post

Komorní scéna Aréna uvádí poslední premiéru sezóny

Čtvrtou premiérou, která uzavře sezónu 2018/2019 v Komorní scéně Aréna, je Zimní slunovrat z pera současného německého autora Rolanda Schimmelpfenniga

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA