SPORT / Fotbal

25.1.2010

Trenér František Komňacký prodloužil o rok smlouvu v Jablonci

JABLONEC NAD NISOU

Fotbalový Baumit Jablonec se může těšit na to, že jeho tým v nejvyšší soutěži povede až do června 2011 trenér František Komňacký, jenž v klubu prodloužil smlouvu.

Trenér František Komňacký převzal Jablonec v říjnu roku 2007 po odvolaném Luboši Kozlovi a dokázal klub pozvednout. Za bezmála tři a půl roku vytáhl tým tápající na samém chvostu tabulky až na nynější čtvrté místo. Výborné podzimní výkony a historicky nejlepší bodový zisk po podzimní části předurčují tým v jarní části bojovat o pohárové příčky.

I proto bylo doladěno prodloužení smlouvy. Původní kontrakt měl končit kouči Komňackému v červnu letošního roku. Obě strany se nakonec dohodly na prodloužení smlouvy o další rok, tedy do 30. červnu 2011.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Komorní scéna Aréna uvádí poslední premiéru sezóny

Čtvrtou premiérou, která uzavře sezónu 2018/2019 v Komorní scéně Aréna, je Zimní slunovrat z pera současného německého autora Rolanda Schimmelpfenniga

Post

Farmářské trhy najdete opět v pátek u Tržnice

Více než dvě desítky stánků najdou návštěvníci farmářských trhů v pátek 25. května před Tržnicí v Karlových Varech.

Post

Díky novému rentgenu jsou v Nemocnici Nový Jičín pacienti vyšetřeni rychleji

Kratší doba na vyšetřovně i rychlejší zhodnocení rentgenového snímku. Takové jsou výhody nového rentgenu Ysio Max, který za 5,53 miliónu korun pořídil

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA