SPORT / Fotbal

Trenér František Komňacký připustil, že by mohl po sezoně Jablonec opustit

JABLONEC NAD NISOU

Trenér fotbalistů FK BAUMIT Jablonec v neděli večer po vítězném utkání 27. kola I. ligy na na Strahově proti FK Bohemians Praha připustil, že by mohl po sezoně svůj současný klub opustit. Řekl to na tiskové konferenci po zápase.

"Já mám nyní především plnou hlavu svého mužstva a zabývám se úspěchem, jehož můžeme dosáhnout. S šéfem klubu panem Peltou jsme dohodnutí, že budu v Jablonci působit ještě v další sezoně. Ale jsme předběžně domluveni i na tom, že kdyby přišla nějaká zajímavá nabídka, tak bychom to spolu nějak vyřešili," prohlásil Komňacký.

Tento problém však podle něj není právě aktuální. Komňacký si však udělal v posledních deseti letech velmi dobré jméno. Získal titul s Baníkem Ostrava v ročníku 2003/04, na Slovensku s mužstvem MFK Ružomberok vyhrál ligu i Slovenský pohár, nyní pozvedl provinční Jablonec na špičkovou úroveň v rámci české ligy. "Samozřejmě, že jako chce být každý lékař primářem, tak chce každý kouč trénovat lepší nebo nejlepší mužstvo, silný zahraniční tým a podobně. Ale takovou nabídku momentálně nemám. Kdyby přišla, tak bychom se s panem Peltou nepochybně dohodli," dodal osmapadesátiletý František Komňacký.

Autor / zdroj: Mediafax

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.