SPORT / Hokej

19.10.2009

Liberečtí Bílí Tygři podali námitku proti nařízenému trestnému střílení v Pardubicích

LIBEREC

Liberečtí Bílí Tygři dnes podali námitku komisi rozhodčích, ve které si stěžují na situaci z poslední minuty duelu v Pardubicích, kdy proti jejich týmu bylo nařízeno trestné střílení.

Bílí Tygři se odhodlali k námitce po prozkoumání situace z času 59:09 zápasu v Pardubicích. Souboj mezi unikajícím Pivkem a Čakajíkem ocenili sudí jako nedovolený. Rezultovalo z toho trestné střílení, které Východočeši zužitkovali. Bílí Tygři tak nakonec v Pardubicích prohráli 5:4.

"Rozhodcovská dvojice Antonín Jeřábek - Milan Minář nařídila podle našeho názoru trestné střílení proti libereckému týmu neoprávněně, neboť pardubický hráč Libor Pivko neměl puk pod kontrolou a nemohl tak zakončit. Hráč Liberce Martin Čakajík navíc podle našeho názoru nehákoval," upřesnil tiskový mluvčí Severočechů Jan Rachota.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Ostravě dojde k dalšímu omezení hazardu

Obecně závazná vyhláška o loteriích začala v Ostravě platit 1. ledna 2017. K další regulaci v Ostravě dojde od 1. července letošního roku.

Post

Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června

Od června budou moci motoristé v centru Hradce Králové využívat nový parkovací dům Jana Gayera s kapacitou 284 parkovacích míst.

Post

Komorní scéna Aréna uvádí poslední premiéru sezóny

Čtvrtou premiérou, která uzavře sezónu 2018/2019 v Komorní scéně Aréna, je Zimní slunovrat z pera současného německého autora Rolanda Schimmelpfenniga

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA