EKONOMIKA / Spotřebitel

Vypnul vypínačem, sepnul spínačem

Jižní Čechy a chalupa v rekonstrukci, jenže od základu. Bohužel největší kámen úrazu byl rozvod elektriky. A hlavně vyměnit zásuvky, vypínače, atd. Když se svítilo na chodbě, zablikala kuchyň a pak vypadly pojistky. Tak tedy celková rekonstrukce, což znamenalo sehnat veškerý potřebný materiál.

Nejvýhodnější pro nás bylo zajistit vše v nejbližším okresním městě. Na internetu jsem zadal do vyhledávače "elektroinstalační materiál České Budějovice". Zaujal mě odkaz na firmu REPAM ELEKTRO, kde tato firma nabízela veškerý materiál pro rozsáhlé elektroinstalace.

Začali jsme tím, že jsme sepsali seznam jaké zásuvky a vypínače budeme potřebovat. V chalupě byly ještě staré otočné bakelitové vypínače a kulaté zásuvky. Na stránkách repam.cz jsme navštívili sekci domovní spínače a zásuvky. Ve virtuálním studiu vypínačů ABB jsme byli překvapeni širokou barevnou škálou a výběrem z více než 15-ti druhů desingových řad, kdy ještě každá řada měla další podkategorie a provedení. Ať od klasického vypínače nebo barevně podsvíceného či s funkcí stmívání.

No prostě zadejte "vypínače ABB České Budějovice" anebo pokud řešíte kompletní elektroinstalaci, tak "elektroinstalační materiál České Budějovice" a věřte, že si nebudete moci z jejich široké nabídky vybrat. Samozřejmě, že Vám s výběrem pomohou specializovaní a vyškolení pracovníci firmy REPAM ELEKTRO s.r.o., a to od prodeje elektroinstalačního materiálu, až po komplexní poradenství při výběru vypínačů, zásuvek, apod.

Vzhledem k více než 20-ti letému působení firmy na trhu s elektroinstalačním materiálem, obavy z rekonstrukce vystřídala radost, protože kvalita ruku v ruce s funkčností a designem, v kompletní nabídce firmy na repam.cz nejen šetří Váš čas, ale i peníze.

Do budoucna uvažujeme, že vše ohledně zásuvek, vypínačů, apod. budeme využívat kvalitních služeb této firmy s elektroinstalačním materiálem v Českých Budějovicích.

Autor / zdroj:

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.