EKONOMIKA / Spotřebitel

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
2.7.2019

Valašské Meziříčí přidalo termín pro farmářský trh, netradičně na čtvrtek

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

V původně avizovaném harmonogramu se s ním nepočítalo. Nově se ale valašskomeziříčská radnice rozhodla přidat jeden farmářský trh navíc.

Od 10. května až do 26. října se na meziříčském náměstí konají každý druhý týden farmářské trhy. Výjimkou měl být 27. týden, kdy na pátek připadl den pracovního volna. Organizátoři ale na poslední chvíli změnili názor. A aby dodrželi pravidelnost, farmářské trhy se uskuteční ve čtvrtek 4. července, tedy den před prodlouženým víkendem.

„Jelikož je tento termín přidaný navíc a začínají dovolené i prázdniny, bude čtvrteční trh menší a lokální. Těšit se návštěvníci mohou především na domácí zeleninu a ovoce od farmářů z okolí, koření, luštěniny, opracované kameny a zdravotní masti,“ upozornila Karolína Gerhardtová z oddělení rozvoje města, které má meziříčské trhy na starosti.

Co se nemění, je začátek prodeje. Zboží bude pro zájemce připraveno od osmé hodiny ranní. Prodejci se zdrží do vyprodání zásob.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Spánková laboratoř ve zlínské nemocnici navýšila počet lůžek, pacienti se tak dočkají pomoci dříve

Ze dvou na pět navýšila počet lůžek spánková laboratoř Plicního oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Jde o reakci na obrovský zájem o vyše

Post

Tragická dopravní nehoda mezi Karvinou a Orlovou

Sedm týmů zdravotnické záchranné a dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý ráno u vážné nehody tří osobních automobilů a nákladního voz

Post

Pátek bude znovu patřit farmářskému trhu na náměstí

Každé dva týdny nabízejí lokální prodejci své zboží v rámci farmářských trhů na valašskomeziříčském náměstí. Nejinak tomu bude v pátek 19. července.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA