EKONOMIKA / Spotřebitel

Společnost dm otevírá 11. března novou prodejnu v nákupním centru Chomutovka
Dm drogerie. Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Anna Pivodová

České Budějovice

Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 11. března v 8 hodin novou prodejnu v nákupním centru Chomutovka na adrese Farského 4732, Chomutov. Prodejna se přesouvá z obchodního centra Central Chomutov. Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům přes 370 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 8 do 19 hodin.

„Pro naše zákazníky jsme si k příležitosti otevření nové prodejny přichystali malé překvapení. Ve dnech 11. a 12. března nakoupí o 20 % levněji, což mohou využít pro nákup velikonočních dekorací, které budou součástí březnové nabídky našich prodejen. Navíc zdarma získají k nákupu pevnou dm tašku, ve které nákup pohodlně odnesou,“ říká Jiří Peroutka, manažer komunikace dm.

Prodejny dm drogerie markt nabízejí bohatý sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. Produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, pak snadno najdou díky označení zelenými cenovkami.

V zázemí prodejny prozatím čekají hrací prvky, které jsou z důvodu hygienických opatření uschované, ale už nyní se těší na první dětské zákazníky, kteří si s nimi pohrají. Nakupující mají také možnost využít wi-fi připojení, a to až na dvě hodiny denně zdarma.

Autor / zdroj: Jiří Peroutka

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.