EKONOMIKA / Práce a kariéra

Popis:
23.1.2019

Městská policie hledá strážníka, hlásit se lze do poloviny února

KROMĚŘÍŽ

Kroměřížská městská policie vypsala výběrové řízení na místo strážníka. V Kroměříži momentálně slouží 36 strážníků. Nový by měl nastoupit od května.

“Zájemci se mohou hlásit písemně do 15. února na adrese Městská policie, Velké náměstí 33, 767 01 Kroměříž,“ uvedl ředitel městské policie Libor Kubiš.

Zájemce musí být občanem České republiky ve věku minimálně 18 let, musí být bezúhonný a mít středoškolské vzdělání s maturitou. „Uchazeč by také měl být komunikativní, měl by mít organizační schopnosti, měl by být schopný pracovat samostatně a aktivně řešit problémy. Požadujeme i znalost práce na počítači a řidičský průkaz skupiny B,“ doplnil Kubiš.

Výhodou je znalost cizího jazyka, praxe u bezpečnostních složek, ve státní správě či v samosprávě a platné osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů podle zákona 553/1991 Sb., o obecní policii.

Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, kontaktní telefon, e-mail, datum a podpis. Zájemce musí přiložit i ručně psaný životopis, originál výpisu z evidence rejstříku trestů, který nesmí být starší než tři měsíce, čestné prohlášení o bezúhonnosti a čestné prohlášení o spolehlivosti (ve smyslu paragrafů 4a a 4b zákona o obecní policii), ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení.

„Po vyhodnocení přihlášek budou vybraní uchazeči pozváni k absolvování fyzických testů a následnému ústnímu pohovoru. Na základě dosažených výsledků absolvují úspěšní uchazeči psychologické vyšetření,“ dodal Kubiš.

Bližší informace zájemci získají na telefonním čísle 573 321 239.

Autor / zdroj: Jan Vondrášek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Příbramské hokejistky mají tah na branku

Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, k

Post

3 500 ošetřených pacientů za dva roky – taková je bilance šumperské chirurgické ambulance

Na začátku roku 2017 otevřela Jesenická nemocnice v Šumperku chirurgickou ambulanci ve snaze přiblížit se místním i jejich potřebám. Po více než dvou

Post

Jičínská nemocniční lékárna bude držet o svátcích lékárenskou pohotovostní službu

Nemocniční lékárna U Brány se domluvila se soukromou lékárnou Trio na pohotovostní lékárenské službě ve státní svátky, kdy jsou dle zákona zavřeny i v

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA