EKONOMIKA / Podniky

31.5.2011

Novým ředitelem královéhradeckých městských lesů je Milan Zerzán

HRADEC KRÁLOVÉ

Na osobě nového ředitele Městských lesů Hradec Králové se na svém řádném jednání shodlo pětičlenné představenstvo této akciové společnosti vlastněné městem. Stane se jím šestatřicetiletý Milan Zerzán.

Zerzán v podniku doposud působil na pozici výrobního ředitele a je zaměstnancem firmy 13 let. Dosavadní ředitel Zdeněk Petřík z funkce po 20 letech odchází do penze.

Zdeněk Petřík byl předsedou představenstva městské akciové společnosti a zároveň působil na ředitelské pozici. Novou předsedkyní představenstva akciové společnosti Městské lesy Hradec Králové je zastupitelka Lenka Zídková (ODS). Nově tedy není předseda představenstva zároveň ředitelem.

Z výběrového řízení na pozici ředitele vyhověli požadavkům komise v posledním kole dva uchazeči. Milan Zerzán předložil všechny požadované dokumenty, jež byly podmínkou pro vstup do užšího kola, a uspěl i u pětičlenného představenstva, které včera nástupce po Zdeňku Petříkovi do pozice vybralo.

„Svým působením ve firmě bych rád navázal na současnou vysokou úroveň služeb a dál bych tyto služby chtěl ve spolupráci s majitelem společnosti vhodně rozvíjet,“ dodal Milan Zerzán.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Příbramské hokejistky mají tah na branku

Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, k

Post

3 500 ošetřených pacientů za dva roky – taková je bilance šumperské chirurgické ambulance

Na začátku roku 2017 otevřela Jesenická nemocnice v Šumperku chirurgickou ambulanci ve snaze přiblížit se místním i jejich potřebám. Po více než dvou

Post

Jičínská nemocniční lékárna bude držet o svátcích lékárenskou pohotovostní službu

Nemocniční lékárna U Brány se domluvila se soukromou lékárnou Trio na pohotovostní lékárenské službě ve státní svátky, kdy jsou dle zákona zavřeny i v

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA