EKONOMIKA / Investice

11.9.2010

CTP plánuje v Brně výstavbu až 20 nových nemovitostí

BRNO

Až 20 nových nemovitostí hodlá v Brně postavit developerská společnost CTP Invest (CTP).Developer již s městem Brno podepsal smlouvu o nákupu pozemků o celkové rozloze 420 tisíc metrů čtverečních.

Během příštích let na nich chce postavit až 20 nemovitostí pro high-tech firmy, automobilový a elektronický průmysl.

„V Brně provozujeme 4 CTParky a již 5 let zde také úspěšně funguje kancelářský komplex Spielberk Office Centre. Rozšíření našich aktivit v Brně proto vítáme a věříme, že tak jako u našich dalších projektů budeme moci nabídnout našim nájemcům stejně vysoký standard služeb, na jaký jsou zvyklí,“ uvedl generální ředitel CTP Remon Vos.

Společnost plánuje zahájit výstavbu prvních objektů v prvním čtvrtletí roku 2011. Celkové náklady výstavby na nových pozemcích mají přesáhnout 120 milionů eur (2,9 miliardy korun). CTP hodlá zajistit návrhy, výstavbu a správu nemovitostí, které chce následně nabídnout k pronájmu.

CTP působí na českém realitním trhu od poloviny 90. let. Portfolio společnosti zahrnuje přibližně 1,65 milionu metrů čtverečních pronajímaných prostor na ploše 350 hektarů.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Ostravě dojde k dalšímu omezení hazardu

Obecně závazná vyhláška o loteriích začala v Ostravě platit 1. ledna 2017. K další regulaci v Ostravě dojde od 1. července letošního roku.

Post

Nový parkovací dům v centru Hradce Králové se otevře na začátku června

Od června budou moci motoristé v centru Hradce Králové využívat nový parkovací dům Jana Gayera s kapacitou 284 parkovacích míst.

Post

Komorní scéna Aréna uvádí poslední premiéru sezóny

Čtvrtou premiérou, která uzavře sezónu 2018/2019 v Komorní scéně Aréna, je Zimní slunovrat z pera současného německého autora Rolanda Schimmelpfenniga

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA