CESTOVÁNÍ / Přírodní krásy

Popis: Komentované procházky Moravským krasem.
Komentované procházky Moravským krasem.
17.8.2018

Při komentovaných procházkách objevíte nejkrásnější místa Moravského krasu

HOSTĚNICE

Přijďte v pátek 24. srpna na komentovanou procházku Moravského krasu, kde vás provede Stráž přírody a objevíte společně nejkrásnější místa krasu.

Dům přírody společně se Stráží přírody Moravského krasu vám nabízejí jedinečnou možnost poznat Moravský kras z jiného pohledu, než který získáte běžnou návštěvou této oblasti.

Co návštěvníky čeká? Při příjemné procházce se dozví spoustu zajímavých informací o živé i neživé přírodě Moravského krasu. Pomůže jim také prospekt s důležitými informacemi, který je bude společně se strážcem provádět přírodou.

Trasy jsou dlouhé od tří do osmi kilometrů. Akce je vhodná také pro děti, jen je třeba zhodnotit jejich fyzickou kondici. Trasy nejsou vhodné pro kočárky.

Zájemci se na komentovanou procházku mohou přihlásit zde.

Cena je 100 korun za osobu. Platí se na místě srazu. Ten je v 10 hodin na dané lokalitě (Dům přírody Moravského krasu, Rudice nebo Hostěnice) - veškeré pokyny dostanou účastníci po přihlášení na jimi napsaný mail.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Tři góly na Chelsea na postup Slávii nestačily

Slavia prohrála s Chelsea v Londýně 3:4, a s UEFA Europa League se tak loučí. Po bojovném výkonu v druhém poločasu odchází však sešívaní se vztyčenou

Post

Třinec vyhrál úvodní zápas v Liberci a ve finále se ujal vedení

Finálový souboj o Masarykův pohár se naplno rozhořel, úvodní bitvu hostila liberecká Home Credit Aréna. Oceláři dokázali zaskočit domácí Bílé Tygry a

Post

Příbramské hokejistky mají tah na branku

Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, k

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA