MAGAZÍN / Celebrity

2.9.2010

Markéta Konvičková: Výstřihy nenosím!

Markéta Konvičková (16), kterou si většina lidí pamatuje jako finalistku z Česko Slovenské SuperStar, jde za svým snem být zpěvačkou. Už má i početný fanklub, jehož členům se líbí i výběr jejího oblečení.

A co ráda nosí? Markéta má ráda sportovní módu, žádné svádivé nebo rafinované ženské modely v jejím šatníku nenajdete. Nenosí dokonce ani minisukně a už vůbec ne halenky s výstřihy. Markéta si potrpí na legíny, kraťasy, džíny a trička.

"Teď se chystám s rodiči do Los Angeles, tak doufám, že si tam koupím nějaké oblečení. Chci, aby se hodilo jak do školy, tak abych si ho mohla vzít na sebe i při podzimním turné," říká Markéta Konvičková.

A co se týče barev, Markéta doslova miluje tyrkysovou.

"Moc se mi líbí jasné, svítivé odstíny, nepotrpím si na šedou nebo béžovou, ani černá není vysloveně moje barva," prozrazuje Markéta.


A co dělá s oblečením, když už ji přestane bavit?

"Něco rozdám a něco odvezeme na charitu. Do popelnice ho nenosím, zrovna jsme s mamkou probíraly skříň a přichystaly jsme balík věcí, které jim odvezeme. Vyhodit by to byla škoda, třeba ještě uděláme někomu radost," vysvětluje zpěvačka.


Autor / zdroj: Korzo

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Příbramské hokejistky mají tah na branku

Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, k

Post

3 500 ošetřených pacientů za dva roky – taková je bilance šumperské chirurgické ambulance

Na začátku roku 2017 otevřela Jesenická nemocnice v Šumperku chirurgickou ambulanci ve snaze přiblížit se místním i jejich potřebám. Po více než dvou

Post

Jičínská nemocniční lékárna bude držet o svátcích lékárenskou pohotovostní službu

Nemocniční lékárna U Brány se domluvila se soukromou lékárnou Trio na pohotovostní lékárenské službě ve státní svátky, kdy jsou dle zákona zavřeny i v

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA