MAGAZÍN / Gastronomie

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
16.7.2019

Pátek bude znovu patřit farmářskému trhu na náměstí

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Každé dva týdny nabízejí lokální prodejci své zboží v rámci farmářských trhů na valašskomeziříčském náměstí. Nejinak tomu bude v pátek 19. července.

„Návštěvníci se mohou opět těšit na produkty lokálních prodejců a farmářů. K prodeji budou sýrové i masové speciality, domácí zelenina a ovoce, domácí marmelády, sirupy, koření a ovocná vína,“ vyjmenovala Karolína Gerhardtová z oddělení rozvoje města.

Tradiční bude i doba konání akce. Stánkaři své zboží začnou nabízet okolo osmé hodiny ranní a zdrží se do vyprodání zásob.

„Rádi bychom vyšli vstříc občanům, kteří nemají možnost v dopoledních hodinách na trhu nakoupit. Letos jsme proto připravili také tři sobotní termíny farmářských trhů. Konkrétně jde o 17. srpen, 14. září a 26. říjen,“ připomněla Gerhardtová.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

O další peníze na hospodaření v lesích se na Vysočině bude moci žádat celé září

Kraj Vysočina má připravených dalších 50 miliónů korun, které v následujících měsících rozdělí mezi majitele lesů a osoby v lesích hospodařících.

Post

Na Petrově rybníce probíhají mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření a zdolání nebezpečné nákazy

Z důvodu vyhlášení mimořádných veterinárních opatření (onemocnění - koiherpeviróza kaprů) na Petrově rybníce v Krnově je do doby ukončení platnosti to

Post

Chirurgové Slezské nemocnice rozšiřují operativu

Zcela nové druhy operací se provádí v letošním roce na chirurgických sálech Slezské nemocnice v Opavě. Současný primář chirurgie MUDr. Matúš Peteja, P

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA