Zpravodajství / ARCHÍV

AGEL Diagnostické centrum prošlo úspěšně náročným auditem
AGEL Diagnostické centrum a jeho tři pracoviště v Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm a Vsetíně prošly úspěšně v pořadí již druhým externím klinickým auditem a každé pracoviště obdrželo Certifikát o provedení externího klinického auditu pro zdravotní služby, jejichž součástí je lékařské ozáření.
Před dvaceti lety byl odhalen památník na místě starého židovského hřbitova
11. července 2001 byl odhalen památník na místě starého nebo též druhého židovského hřbitova v Prostějově v dnešní Studentské ulici.
Jeden milion naočkovaných dávek, Jihomoravský kraj překonal další magickou laťku
Milion. Počet naočkovaných dávek vakcín v Jihomoravském kraji ve čtvrtek překonal magickou hranici. Jižní Morava je v celostátních statistikách na druhém místě za hlavním městem Prahou.
Praha vyhlásila boj s graffiti na městských objektech
Se začátkem léta Praha spustila pilotní projekt určený k odstraňování nelegálních graffiti z fasád objektů, které jsou ve vlastnictví hlavního města.
Evžen složil reparát a zvítězil ve druhé kvalifikaci na letošní Velkou pardubickou
Startovní pole v pořadí druhé kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou bylo méně početné, přesto atraktivní. Letošní premiéru měl naplánovanou loňský vítěz Velké pardubické Hegnus, o kvalifikaci usilovali také vítěz Gran Premio Merano Mazhilis nebo vítěz Zlatého poháru Mustamir a spravit si chuť z minulé kvalifikace chtěl nadějný Evžen.
Vítěz zdolal extrémní beskydský triatlon za 15 a půl hodiny. Nejlepší bruslař na Olešné ujel za 12 hodin 238 kilometrů
Mimořádné sportovní výkony ozdobily 9. ročník sportovního festivalu FM SPORT FEST 2021. Heroický výkon předvedl Tibor Szabo, který nejtěžší víkendový závod v podobě triatlonu Velký Grizzlyman absolvoval za 15 hodin 25 minut a 5 sekund.
Vážné nehody cyklistů na Frýdecko-Místecku a Bruntálsku
Týmy zdravotnické záchranné služby zasahovaly v posledních čtyřiadvaceti hodinách na území Moravskoslezského kraje u dvou vážných nehod cyklistů.
Krevní centrum FN Ostrava vyzývá všechny zdravé dárce krve – přijďte co nejdříve k odběru
Operace se opět rozjely naplno, spotřeba krve je opravdu velká a zásoby rychle ubývají. Navíc se blíží léto a s ním každoročně i mnoho úrazů.
Most v prvním čtvrtfinále Superligy remizoval v Ostravě
Letošní ročník celostátní Superligy malého fotbalu po rozvolnění protikoronavirových opatření pokračuje a hned spěje do svého letošního vyvrcholení, kterým bude na konci června Superfinále malého fotbalu.
„Koloběžkář“ se snažil uplatit policisty
Až šest let pobytu za mřížemi hrozí muži, kterého výlet na elektrické koloběžce se zvrhl až k vyhrožování policistům a uplácení.
1 2 3 4 5 6 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

HISTORIE

28. července 1914

vyhlásilo Rakousko-Uhersko válku Srbsku a začala první světová válka.

KATASTROFY

28. července 1976

při pádu letadla Iljušin Il-18 Československých aerolinií na lince z Prahy do Bratislavy zemřelo 37 osob. Byla to nejtragičtější událost v historii Československých aeroliniích.

HISTORIE

28. července 1420

proběhla korunovace Zikmunda Lucemburského za českého krále, i přesto, že byl 14. července poražen v Bitvě na Vítkově.

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí