Kultura / Volný čas / ARCHÍV

Divadlo Koráb otevírá studio tance a baletu v centru Brna
„Baletkou“ je název nového studia tance a baletu, které od října otevře Divadlo Koráb v prostorách své stálé scény v centru Brna na ulici Jánská.
Zoo Praha přivítala letošního miliontého návštěvníka a vyhlíží rekordní rok
Bránou Zoo Praha prošel v neděli odpoledne letošní miliontý návštěvník – přesněji řečeno rodina se dvěma dětmi. Za své unikátní pořadí obdržela speciální dary i pamětní listinu.
Chrám pro hudbu. Jihočeská filharmonie má v budově bývalého kostela nový minimalistický sál od ateliéru A8000
Tam, kde se modlilo, nyní vládne hudba. Jihočeská filharmonie sídlí od roku 1988 v budově bývalého kostela svaté Anny v Českých Budějovicích.
Účastníci Beskydské sedmičky si opět užijí kouzlo hromadného startu. na zvládnutí 101 km mají 29 hodin
Třináctý ročník extrémního závodu klepe na dveře a tisíce účastníků Koňská mast Beskydské sedmičky 2022 si po dvou “covidových” ročnících užijí legendární závod v plné kráse.
Krokodýl štítnatý se nastěhoval do expozice Vodních světů
Safari Park Dvůr Králové poprvé ve své historii nabízí návštěvníkům pohled na kriticky ohroženého krokodýla štítnatého. Do expozice pavilonu Vodní světy se přestěhovala dospělá samice, která dosud žila v zázemí a přivykala si na nové podmínky a chovatele.
Pohádkové léto na zámku Loučeň
Již popáté loučeňský zámecký park ožil postavami z pohádek. Za speciálním programem Pohádkového léta můžete vyrazit až do konce srpna!
Divadlo Viola slaví 60. sezonu: V září uvede vzpomínkový večer Téma Macháček, nový cyklus Ladění Violy a řadu oblíbených inscenací
Legendární Divadlo Viola v září vstoupí do 60. sezony. Součástí oslav bude několik speciálních programů, z nichž první se odehraje 25. září od 20 hodin pod názvem Téma Macháček.
Festival Špilberk začíná za týden. Zahájí jej violoncellistka Camille Thomas, dva koncerty jsou už vyprodány
Vzdal bych se všeho, co jsem kdy napsal, kdybych mohl zkomponovat něco jako toto. To prý řekl Johannes Brahms o Hebridách Felixe Mendelssohna Bartholdyho, které otevřou letošní ročník Mezinárodního hudebního festivalu Špilberk.
Hvězdárna Vsetín zve na Perseidy
Tradiční nebeskou podívanou v podobě meteorů z nejznámějšího roje Perseid budete moci sledovat v rámci akce s názvem Noc padajících hvězd, která se chystá v pátek 12. srpna na Hvězdárně Vsetín.
Plovoucí mola na vodních hladinách
Speciální konstrukce plovoucí po vodní hladině se stanou novou atraktivitou na třech místech v regionu. Moravskoslezský kraj připravuje ve spolupráci s tamními obcemi projekt, který výletníkům nabídne další vyžití u vody.
1 2 3 4 5 6 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí