Archiv článků - SPORT

Fotbal 26.7.2019

Jablonec prohrál v Arménii s Pjunikem

Jablonec začal 2. předkolo Evropské ligy porážkou 1:2 v Arménii. Po špatném prvním poločase prohrával po dvou gólech útočníka Miranyana, ve druhé půli už jen snížil zásluhou hlavičky Doležala.

Fotbal 23.7.2019

Baník veze všechny body z Karviné

Karvinští mačkali svého soupeře občas jako citrón, na vítězství to ale nestačilo. Ostravský celek šel dvěma góly do vedení, které i s potřebným štěstím ubránil a veze si z Karviné všechny body.

Vysočina do ligy vstoupila cenným bodem z Ústí

Úvodní kolo FNL nabídlo souboj dvou spolufavoritů na postup. Vysočina si vytvořila více příležitostí, ale také mohla inkasovat v posledních vteřinách. Ze severu Čech tak veze cenný bod.

Fotbal 16.7.2019

Slávisté v úvodním kole zvítězili nad Zlínem

Sešívaní zdolali v náročném utkání domácí Zlín a po nejtěsnější možné výhře 1:0 vezou domu po prvním kole nového ročníku FORTUNA:LIGY tři body.

Sport 9.6.2019

Mistryně Evropy ve sportovním aerobiku jsou z Loun!

Adéla Citová z Juniorského klubu Louny Jitky Hofmannové vybojovala titul seniorní Evropské mistryně, který jí ve sbírce dosud chyběl, a to hned ve dvou kategoriích. Louny ale přivezly titulů mnohem víc.

Dostihy 5.6.2019

Zlatý pohár bez obhájce, ale s premianty předzkoušky

V Pardubicích tentokrát nebudou v hlavních rolích specialisté na cross country, nýbrž klasičtí steepleři. Vrcholem programu je totiž Zlatý pohár, který je s dotací půl miliónu korun vůbec nejbohatší českou klasickou steeplechase.

Fotbal 29.5.2019

Vysočina veze z Karviné nadějný výsledek

První barážové utkání dopadlo lépe pro svěřence Františka Straky. V prvním poločase vstřelili dva góly, po změně stran jednou inkasovali. Nedělní odveta na Vysočině slibuje pořádné drama.

Fotbal 25.5.2019

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

Fotbal 23.5.2019

Slavia porazila v poháru Baník a má double

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Fotbal 20.5.2019

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obránci – Lukáš Štetina a Ondřej Zahustel.

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z dálky Hořava, pojistku přidal v závěru z penalty Hrošovský.

Fotbal 16.5.2019

Slavia obrátila zápas proti Jablonci

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tabulky.

Plzeň sestřelila Spartu

Plzeň po gólech Hořavy, Kopice a dvou trefách Kovaříka porazila Spartu 4:0 a připsala si své historicky nejvyšší vítězství nad soupeřem z Letné.

Fotbal 13.5.2019

Divoký závěr rozhodl o bodech pro Slavii, Plzni se titul vzdálil

Dramatická koncovka přinesla slávistům vítězství proti Plzni poměrem 3:1. Sešívaní tak tři kola před koncem odskočili na 5 bodů.

Fotbal 12.5.2019

Sparta porazila Liberec a zajistila si třetí místo

Sparta vyhrála i druhé utkání v nadstavbové části o titul, Slovan Liberec porazila 1:0 díky brance Costy už z páté minuty. Vítězství znamená, že v této sezóně již neskončí hůř než třetí.

Baník opět v Jablonci bez bodu

Podruhé během čtrnácti dnů zkoušel Baník prolomit značně nepříznivou bilanci, kterou v zápasech v Jablonci má. A ani tentokrát to nevyšlo.

Příbram porazila Karvinou

Nervózní utkání o naději vyhnutí se baráži rozhodl svojí první ligovou brankou příbramský Karel Soldát. Naopak porážka pro Karvinou znamená minimální šanci zakončit sezónu bez baráže.

Dukla v Opavě jen snižovala a vrací se bez bodu

V rámci druhého utkání nadstavby se Dukla utkala s Opavou. Na slezském hřišti měli sice pražané několik jasných gólových šancí, ale během zápasu pouze stahovali náskok domácích a produktivnější Opava si ponechala tříbodový zisk doma.

Běh 9.5.2019

Zlivský sportovní den vyvrcholil tradičním štafetovým maratonem

Sportem oslavili ve středu 8. května státní svátek Dne vítězství obyvatelé Zlivi na Českobudějovicku. Na městský stadion při této příležitosti dorazilo odhadem až pět stovek lidí.