Zpravodajství / ARCHÍV

Nemocnice AGEL Nový Jičín zve do porodnice na Den otevřených dveří
Novojičínská porodnice připravuje na čtvrtek 27. dubna Den otevřených dveří, během kterého se nejen nastávající maminky dozví vše potřebné o porodu a poskytované péči v nemocnici. Návštěvníci se mohou těšit i na doprovodný program a soutěž o pobyt na nadstandardním pokoji zdarma.
Na Kudlově a Salaši začalo úsekové měření rychlosti
Městská policie Zlín rozšiřuje trvalý systém úsekového měření rychlosti. Ve čtvrtek 20. dubna v pravé poledne spustila další kamery, tentokrát v příměstských částech Kudlov a Salaš. Pod dohledem jejího Dopravně - bezpečnostního informačního kamerového systému je už celkem devět úseků.
U kloboucké smuteční síně roste nové parkoviště
Parkovací plocha pro bezmála sedm desítek vozidel vznikne ve Valašských Kloboukách na ulici Hřbitovní, na prostranství poblíž smuteční síně. Má odlehčit přetíženému centrálnímu parkovišti na Masarykově náměstí a také sloužit pro návštěvníky nedalekého farního kostela, hřbitova či městského koupaliště.
První hříbě letošního roku se dnes narodilo v rezervaci divokých koní u Milovic
První hříbě letošního roku se dnes narodilo v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice.
Oprava na trati uzavře přejezd v Karlovicích
Pro veškerou automobilovou dopravu bude železniční přejezd v Karlovicích uzavřen v první polovině května.
Povodí Moravy odklízí z vodní nádrže Brno stovky tun spláví
Povodňové průtoky vnesly do vodní nádrže Brno velké množství spláví. Materiál, jehož množství se pohybuje ve stovkách tun, odklízejí zaměstnanci Povodí Moravy z blízkosti hráze s pomocí těžké techniky.
Dětská policie odhalila na silnicích 31 přestupků
Do ulic Valašského Meziříčí vyrazili v úterý 18. dubna společně s policisty a strážníky také školáci. Během tradiční Dětské policie společně na čtyřech stanovištích zkontrolovali 153 vozidel.
V Pointě vyšla dobrodružná knížka s prvky detektivky a pohádky Perníkové městečko
Bydlí vedle sebe celý život, chodí do stejné školy a mají stejně zvídavou mysl. Séba, Kartáč a Makérka postupem času rozkrývají pověst o založení jejich rodného městečka. Když ovšem začnou nacházet první nejasnosti, strhnou na sebe pozornost někoho, kdo si rozhodně nepřeje, aby pravda vyšla najevo. Navíc se před odvážnými dětmi objeví nový svět, o němž nikdo neměl ani ponětí.
Budoucí cukráři kouzlili s kávou. To bylo hlavní zadání letošní soutěže Marlenka Cup
Talířový dezert s použitím kávy, čokolády a jádrovin. Jasné zadání pro přípravu moučníku už 6. kola soutěže Marlenka Cup. Soutěže se účastnili žáci všech 7 krajských středních škol, na kterých se vyučuje obor Cukrář.
V obchodě si přihnul z láhve vodky, kterou ale nezaplatil
Ke kurióznímu případu vyjížděli ostravští strážníci v polovině minulého týdne do jedné z prodejen v Ostravě-Porubě, ve které si později zjištěný 23letý muž vzal z regálu láhev vodky Amundsen, opakovaně z ní upil a poté ji vrátil zpět do regálu mezi džusy.
3 4 5 6 7 8 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí