Ekonomika / Finance / ARCHÍV

Dopravní podnik oslovuje za volant nováčky i zkušené profesionály
Nikdy není pozdě zkusit něco nového, zejména, když je o vás dobře postaráno. Takové je poslání nové kampaně Dopravního podniku města České Budějovice, který do provozu MHD hledá další řidičky a řidiče.
Průměrná mzda v ČR po stagnaci v prvním čtvrtletí opět mírně roste
Rostoucí životní náklady zvyšují tlak zaměstnanců na růst mezd, ekonomická situace firem ale přidávání příliš nenahrává. Průzkum platového portálu Platy.cz ukazuje, jakým tempem rostou odměny zaměstnanců v ČR včetně bonusů a jak se liší situace v jednotlivých oborech a regionech.
Úspěšný projekt pomohl dostat na trh práce téměř čtyřicet lidí
Odstraňování bariér při vstupu na trh práce v Břeclavi byl název projekt, který pod taktovkou Technických služeb Břeclav probíhal od července 2020 do konce června letošního roku.
Léto, teplo a nepohodlí doma, co s tím?
Letní měsíce pro všechny představují čas odpočinku. Ale ne vždy se pro nás stanou příjemným. V místnostech, kde není klimatizace, se nedá vydržet. Letním sluncem rozpálenou střechou prostupuje teplo do obytných prostor.
V Havlíčkově kolonii budou podzemní kontejnery
Jde už o čtvrté místo s podzemními kontejnery na tříděný odpad ve městě. Nové nádoby na sklo, papír a plasty budou v Havlíčkově kolonii, konkrétně v ulici Karla Buriana (točna u Malého jezu).
Allianz pojišťovna roste: překonala hranici 1 000 000 klientů a 500 000 smluv havarijního pojištění
Allianz pojišťovna, která příští rok oslaví 30 let na českém trhu, v červnu pokořila hned dva milníky. Získala milion klientů - fyzických osob a havarijní pojištění si u ní sjednalo již přes 500 tisíc motoristů.
Jak funguje převod hypotéky na jinou osobu
Hypotéku je možné v průběhu splácení převést na jinou osobu či nemovitost. Přečtěte si, jaké jsou nejčastější důvody převodu hypotéky, jaké podmínky je nutné splnit a na co si dát pozor.
Už nevíte, kde ušetřit? Poradíme Vám, jak na to!
Taky jste si poslední dobou všimli, že Vám z peněženky jen tisíce lítají. Všechno se radikálně zdražuje a nikdo neví, kam až to povede. Zdražilo se jídlo, ovoce a zelenina, služby a hlavně energie. Všichni se děsíme toho, co nás při letošním vyúčtování čeká.
Pražané mají příležitost si naposledy požádat o kotlíkové dotace
Hlavní město Praha vyhlásilo v pořadí již čtvrtou, ale současně poslední výzvu na příjem žádostí o tzv. kotlíkové dotace pro své občany.
Jak pokračuje jedna z největších investic Trutnova, rekonstrukce kina Vesmír?
S počátečními problémy při rekonstrukci kina Vesmír se trutnovská radnice úspěšně vypořádala. Všechny skryté závady jsou odstraněny, a navíc se podařilo zachránit památkově chráněný strop. Práce na kině pokračují uvnitř i venku.
1 2 3 4 5 6 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí