Ekonomika / Finance / ARCHÍV

Ostravská technologická firma ELCOM míří do Silicon Valley
Technologická firma ELCOM a.s. působící v oborech testovací a měřicí techniky a elektroenergetiky na tuzemském i zahraničním trhu kontinuálně posiluje spolupráci se svými obchodními a technologickými partnery ve světě.
První bytové domy ze dřeva v Praze vznikají v rámci rezidenčního projektu Arcus City
Společnost UBM Development Czechia zahájila výstavbu a prodej bytů Timber Praha. V Praze tak vznikají první dřevěné vícepodlažní bytové domy v novodobé historii.
Jednička s novou střechou – náročná rekonstrukce začne už na jaře
Základní školu 17. listopadu v Jičíně čeká rekonstrukce střechy. Náročnou investiční akci, jež začne v letošním roce a bude dokončena v roce 2024, bude financovat město Jičín s dotační podporou z Programu regenerace městských památkových rezervací.
V sobotu startuje třetí sezona farmářských trhů v Lázních Libverda
Společnost LÁZNĚ LIBVERDA se již třetí sezonou chystá na zahájení farmářských trhů. Ty se budou konat každou první sobotu v měsíci od dubna do září (s výjimkou v červenci, kdy budou druhou sobotu). První trhy se konají v sobotu 1. dubna 2023 v lázeňském parku ve městě Lázně Libverda.
Bohumín s pomocí dotace postaví dva nové páteřní chodníky za desítky milionů
Bohumín si letos připsal další úspěch při získávání dotací na vylepšení životních podmínek ve městě. Díky tomu bude moci postavit dva důležité chodníky kolem frekventovaných krajských silnic za zhruba 37 milionů korun, aniž by z vlastního rozpočtu musel investovat více než 6 milionů.
Dům volá hola hola, jaro je tady!
I když jsou občas ještě pěkné ranní mrazíky, jaro se blíží mílovými kroky. Než se nadějeme, vytáhne nás slunce ven na zahrady, kde začnou probíhat jarní úklidy. Nejen zahrada však potřebuje svojí pozimní úpravu. I náš dům na ni čeká.
Rekonstrukce zimáku v Opavě začne v dubnu
Rekonstrukce a přístavba zimního stadionu v Opavě může začít. Stavba začne v dubnu a hotova by měla být do 780 dnů od podpisu smlouvy. Opava se tak konečně zbaví zchátralého sportoviště, které dostane novou, moderní tvář vytvořenou ateliérem QARTA architektura.
Stavba nového bazénu v Nymburku může začít
Plány se mění po velmi dlouhé době v realitu. Zastupitelé na 2. zasedání Zastupitelstva města Nymburk schválili uzavření smlouvy o dílo na stavební práce „Bazén Nymburk“ se společností HOCHTIEF CZ a. s.
Rekonstruujete? Elektroinstalaci v domě nebo bytě přenechte odborníkům
Pokud jste se rozhodli rekonstruovat dům, byt či jen jednu místnost, rozhodně doporučujeme provést kompletní výměnu elektroinstalace.  Staré rozvody odstranit a vyměnit za nové, které vyhovují platným normám a předpisům. Stávající elektroinstalace je již často nevyhovující a v rizikovém stavu.
Farmářské trhy se vrací na vsetínské Dolní náměstí, nová sezona začne v květnu
Hned dvanáctkrát v průběhu letošního jara, léta i podzimu budou moci Vsetíňané i návštěvníci Vsetína nakupovat na Farmářských trzích v centru města.
1 2 3 4 5 6 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí