Ekonomika / Finance / ARCHÍV

Hromadné testování v Elektrárně Dětmarovice
V Elektrárně Dětmarovice proběhlo tento týden už druhé kolo hromadného testování antigenními testy, které zajišťovala externí laboratoř.
Všichni zaměstnanci Synotu prošli testováním negativně
V sídle skupiny Synot v Uherském Hradišti se dnes uskutečnilo první velké testování zaměstnanců na přítomnost antigenu viru SARS-COV-2.
Luxent zahájil prodej komorního projektu Rezidence Pod Rybníčkem na Praze 6
V městské části Praha-Suchdol v blízkosti přírodních rezervací Údolí Únětického potoka a Tiché údolí roste exkluzivní komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem.
V pivovaru začala montáž varny a tanků
Projekt obnovení výroby litoměřického piva vkročil do další fáze. V rekonstruovaném objektu levé části bývalého pivovaru začala montáž technologie.
Společnost dm otevírá 11. března novou prodejnu v nákupním centru Chomutovka
Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 11. března v 8 hodin novou prodejnu v nákupním centru Chomutovka na adrese Farského 4732, Chomutov. Prodejna se přesouvá z obchodního centra Central Chomutov.
Pět set kubíků pitné vody skončí ročně na hrobech, k závlaze by mohla sloužit dešťovka
Nádrž, zachycující dešťovou vodu, by se mohla stát součástí přerovského hřbitova. Dešťovka by sloužila návštěvníkům k závlaze hrobů, na kterou se teď běžně používá pitná voda.
Klenoty z Křišťálového údolí zdobí i finalistky Miss České republiky
Originální skleněné šperky z ručně vinutých perlí produkuje další ze společností, které působí v Křišťálovém údolí – společnost Misamo, jež vznikla v roce 2018 v Železném Brodě.
Opavané přihlásili do participativního rozpočtu 21 nápadů
Do pátého ročníku participativního rozpočtu Nápady pro Opavu občané přihlásili 21 projektů, o čtyři více než před rokem.
Město Otrokovice přispívá na budování parkovacích míst
Pokud si majitel pozemku na území Otrokovic vybuduje na své náklady parkovací místo, otrokovická radnice mu přispěje částkou 10 tisíc korun, pokud o ni požádá. Zájemci mohou finanční příspěvek žádat od poloviny letošního března.
Finanční správa začíná přijímat žádosti o nový kompenzační bonus 2021
Nárok na bonus vzniká nově podnikatelům, u kterých došlo ke snížení příjmů z jejich podnikatelské činnosti alespoň o 50 % oproti měsíčnímu průměru za čtvrtletní srovnávacího období z doby před vypuknutím pandemie.
1 2 3 4 5 6 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

LITERATURA

16. dubna 1865

vyšla v Londýně groteskně fantastická knížka Alenka v říši divů od Lewise Carrolla, která se stala klasikou světové literatury.

DOPRAVA

16. dubna 1880

belgická firma Parrau a spol. zahájila osobní lodní dopravu uvnitř Prahy. Dopravu obstarávaly 4 malé vrtulové parníčky.

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí