Ekonomika / Finance / ARCHÍV

Všichni zaměstnanci Synotu prošli testováním negativně
V sídle skupiny Synot v Uherském Hradišti se dnes uskutečnilo první velké testování zaměstnanců na přítomnost antigenu viru SARS-COV-2.
Luxent zahájil prodej komorního projektu Rezidence Pod Rybníčkem na Praze 6
V městské části Praha-Suchdol v blízkosti přírodních rezervací Údolí Únětického potoka a Tiché údolí roste exkluzivní komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem.
V pivovaru začala montáž varny a tanků
Projekt obnovení výroby litoměřického piva vkročil do další fáze. V rekonstruovaném objektu levé části bývalého pivovaru začala montáž technologie.
Společnost dm otevírá 11. března novou prodejnu v nákupním centru Chomutovka
Společnost dm drogerie markt otevírá ve čtvrtek 11. března v 8 hodin novou prodejnu v nákupním centru Chomutovka na adrese Farského 4732, Chomutov. Prodejna se přesouvá z obchodního centra Central Chomutov.
Pět set kubíků pitné vody skončí ročně na hrobech, k závlaze by mohla sloužit dešťovka
Nádrž, zachycující dešťovou vodu, by se mohla stát součástí přerovského hřbitova. Dešťovka by sloužila návštěvníkům k závlaze hrobů, na kterou se teď běžně používá pitná voda.
Klenoty z Křišťálového údolí zdobí i finalistky Miss České republiky
Originální skleněné šperky z ručně vinutých perlí produkuje další ze společností, které působí v Křišťálovém údolí – společnost Misamo, jež vznikla v roce 2018 v Železném Brodě.
Opavané přihlásili do participativního rozpočtu 21 nápadů
Do pátého ročníku participativního rozpočtu Nápady pro Opavu občané přihlásili 21 projektů, o čtyři více než před rokem.
Město Otrokovice přispívá na budování parkovacích míst
Pokud si majitel pozemku na území Otrokovic vybuduje na své náklady parkovací místo, otrokovická radnice mu přispěje částkou 10 tisíc korun, pokud o ni požádá. Zájemci mohou finanční příspěvek žádat od poloviny letošního března.
Finanční správa začíná přijímat žádosti o nový kompenzační bonus 2021
Nárok na bonus vzniká nově podnikatelům, u kterých došlo ke snížení příjmů z jejich podnikatelské činnosti alespoň o 50 % oproti měsíčnímu průměru za čtvrtletní srovnávacího období z doby před vypuknutím pandemie.
Zaměstnanci Jihostroje si navzdory krizi polepšili
Ani eskalující koronavirová krize není pro některé strojírenské firmy důvodem ke zmrazování mezd. Příkladem může být akciová společnost Jihostroj Velešín.
1 2 3 4 5 6 >

Reklama

Aktivní Dítě

Dnes se stalo

HISTORIE

12. května 1743

byla Marie Terezie v Praze korunována českou královnou, tzv. korunovace na usmířenou.

KULTURA

12. května 1883

bylo v bývalém kavárenském pavilónu v poříčském parku otevřeno Muzeum hlavního města Prahy.

DOPRAVA

12. května 1902

byl v Mariánských Lázních zahájen provoz elektrické tramvaje.

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí