Archiv článků - VĚDA A TECHNIKA

Post
Počítače a internet 28.12.2012

Čína dále omezila publikování na internetu

Čína podle očekávání zpřísnila pravidla pro používání internetu, nyní musí každý jeho uživatel, ať už přes pevnou linku nebo mobil, vystupovat pouze pod svým pravým jménem. Upozornila na to v pátek stanice BBC s odvoláním čínskou agenturu Sin chua.


Post
Auto-moto 27.12.2012

V USA by mohla mít od roku 2014 auta povinně černé skříňky

Americká Národní agentura pro bezpečnost dopravy usiluje o to, aby každý nový automobil v USA měl od září 2014 nainstalovánu černou skříňku, která by zaznamenávala údaje jako rychlost vozu, dopravní situace, počet pasažérů, lokalizace a některá technická data vozu.


Post
Počítače a internet 27.12.2012

Policii ČR a ministerstvu vnitra nefungovaly internetové stránky

Ve čtvrtečních ranních hodinách přestal fungovat celý web Policie České republiky i ministerstva vnitra. Jednalo se o technický problém a policejní IT oddělení a společnost, která webové rozhraní zajišťuje, už problém vyřešila.


Post
Počítače a internet 18.12.2012

Soutěž o nejlepší serverhosting vyhrála společnost Coolhousing

Uživatelsky nejpřívětivější serverhosting, což je služba pronájmu či umístění počítačového serveru v prostorách poskytovatele s připojením na internetu, má podle průzkumu Webdozers společnost Coolhousing.


Post
Auto-moto 17.12.2012

Škoda Auto zahájila sériovou výrobu nové octavie

Sériovou výrobu nového modelu Škoda Octavia odstartovala v pondělí mladoboleslavská automobilka. Svoji prodejní premiéru zahájí třetí generace nejprodávanějšího vozu v České republice v prvních evropských zemích koncem ledna příštího roku.


Post
Auto-moto 13.12.2012

Společnost AAA Auto odstartuje novoroční slevy již před Vánocemi

V Česku roste obliba mladších ojetých vozů, v kurzu jsou zánovní vozy stáří do dvou let, vyplývá ze statistik autobazaru AAA Auto. Hlavním důvodem oblíbenosti zánovních ojetin je cena nových vozů, které ihned po výjezdu z autosalonu ztrácí na hodnotě až několik desítek tisíc korun.


Post
Počítače a internet 12.12.2012

Společnost GIP Production představila novou mobilní aplikaci pro objednání taxíka

Firma GIP Production přichází s novou mobilní aplikací TaxiAgent, které umožňuje vybrat si a objednat taxi prostřednictvím několika kliknutí na chytrém mobilním telefonu.


<< < 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 > >>

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA