SPORT

Slávisté v úvodním kole zvítězili nad Zlínem
Fotbal 16.7.2019

Sešívaní zdolali v náročném utkání domácí Zlín a po nejtěsnější možné výhře 1:0 vezou domu po prvním kole nového ročníku FORTUNA:LIGY tři body.

Mistryně Evropy ve sportovním aerobiku jsou z Loun!
Sport 9.6.2019

Adéla Citová z Juniorského klubu Louny Jitky Hofmannové vybojovala titul seniorní Evropské mistryně, který jí ve sbírce dosud chyběl, a to hned ve dvou kategoriích. Louny ale přivezly titulů mnohem víc.

Zlatý pohár bez obhájce, ale s premianty předzkoušky
Dostihy 5.6.2019

V Pardubicích tentokrát nebudou v hlavních rolích specialisté na cross country, nýbrž klasičtí steepleři. Vrcholem programu je totiž Zlatý pohár, který je s dotací půl miliónu korun vůbec nejbohatší českou klasickou steeplechase.

Vysočina veze z Karviné nadějný výsledek
Fotbal 29.5.2019

První barážové utkání dopadlo lépe pro svěřence Františka Straky. V prvním poločase vstřelili dva góly, po změně stran jednou inkasovali. Nedělní odveta na Vysočině slibuje pořádné drama.

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry
Fotbal 25.5.2019

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

Slavia porazila v poháru Baník a má double
Fotbal 23.5.2019

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul
Fotbal 20.5.2019

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obránci – Lukáš Štetina a Ondřej Zahustel.

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z dálky Hořava, pojistku přidal v závěru z penalty Hrošovský.

Slavia obrátila zápas proti Jablonci
Fotbal 16.5.2019

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tabulky.

Plzeň sestřelila Spartu

Plzeň po gólech Hořavy, Kopice a dvou trefách Kovaříka porazila Spartu 4:0 a připsala si své historicky nejvyšší vítězství nad soupeřem z Letné.

Divoký závěr rozhodl o bodech pro Slavii, Plzni se titul vzdálil
Fotbal 13.5.2019

Dramatická koncovka přinesla slávistům vítězství proti Plzni poměrem 3:1. Sešívaní tak tři kola před koncem odskočili na 5 bodů.

Sparta porazila Liberec a zajistila si třetí místo
Fotbal 12.5.2019

Sparta vyhrála i druhé utkání v nadstavbové části o titul, Slovan Liberec porazila 1:0 díky brance Costy už z páté minuty. Vítězství znamená, že v této sezóně již neskončí hůř než třetí.

Baník opět v Jablonci bez bodu

Podruhé během čtrnácti dnů zkoušel Baník prolomit značně nepříznivou bilanci, kterou v zápasech v Jablonci má. A ani tentokrát to nevyšlo.

Příbram porazila Karvinou

Nervózní utkání o naději vyhnutí se baráži rozhodl svojí první ligovou brankou příbramský Karel Soldát. Naopak porážka pro Karvinou znamená minimální šanci zakončit sezónu bez baráže.

Dukla v Opavě jen snižovala a vrací se bez bodu

V rámci druhého utkání nadstavby se Dukla utkala s Opavou. Na slezském hřišti měli sice pražané několik jasných gólových šancí, ale během zápasu pouze stahovali náskok domácích a produktivnější Opava si ponechala tříbodový zisk doma.