Hradec nenašel recept na mistra ani napodruhé
Hokej 20.3.2019

Hradec nezvládl ani druhé domácí čtvrtfinále a do Brna pojede za stavu 0:2.

Olomouc otočila v Plzni nepříznivý vývoj

Plzeň již během první třetiny nabrala dvoubrankový náskok, ale Olomouc při hře bez brankáře srovnala a v prodloužení strhla výhru na svou stranu.

Výpadek ve třetí třetině stál Znojmo dobře rozehraný zápas

Znojmo ve čtvrtém zápase série hrálo s vítězem základní části vyrovnanou partii a na konci druhé části se díky dvěma trefám Lucianiho dostalo do vedení. Jenže Vídeň čtyřmi góly v závěrečné třetině dokonale otočila zápas a v sérii vede už 3:1.

Chomutov podlehl Pardubicím a bude hrát baráž o extraligu

Piráti před vlastními fanoušky podlehli Dynamu o tři góly. Chomutovští kvůli vlastní prohře budou hrát s jistotou baráž o udržení mezi tuzemskou elitou, kde doplní právě Pardubice.

Karlovy Vary  si i přes prohru s Litvínovem zajistily extraligu na příští sezonu

Karlovy Vary si i přes prohru s Litvínovem zajistily extraligu na příští sezonu

Po třech barážových sezonách čeká hokejisty Energie a jejich fanoušky konečně méně dramatické jaro. Západočeši se prolínací soutěži už stoprocentně vyhnou i přes prohru v prodloužení.

Csaplára v Příbrami nahradí Nádvorník
Fotbal 19.3.2019

Po odvolání trenéra fotbalové Příbrami Josefa Csaplára oznámilo vedení klubu jeho nástupce. Na Litavku se vrací po přibližně osmi letech známá tvář. Roman Nádvorník totiž na pozici hlavního trenéra v Příbrami působil již v sezoně 2010/2011.

Plzeň přivítala Olomouc v sérii osmi přesně mířenými šípy
Hokej 19.3.2019

Olomouc zažila nepříjemné deja vu. Přesně před třemi roky totiž v play-off schytala s Plzní stejný debakl 1:8. Rovněž to bylo ve čtvrtfinálové sérii, avšak na olomouckém ledě.

Orsava hattrickem vystřelil Kometě první bod

Kometa potvrdila, že na play off se umí připravit náramně. Sedmizápasová šňůra hradeckých vítězství proti Brnu je rázem smazána a jsou to Moravané, kdo vede 1:0 na zápasy.

Utkání mezi Bohemians a Opavou gól nepřinesl
Fotbal 18.3.2019

První poločas byl vyrovnaný, oba týmy v něm zahrozily jen po standardních situacích. Po změně stran začali klokani aktivněji, ovšem dobrou střelu Vaníčka dokázal vyrazit brankář Fendrich. Hosté postupem času hru zase vyrovnali a závěr navíc dohrávali v početní výhodě.

RunCzech hlásí účast elitních běžců na Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2019
Běh 18.3.2019

21. ročníku Sportisimo 1/2Maratonu Praha, závodu ověnčeného zlatou známkou Mezinárodní atletické federace, se zúčastní velmi silné pole profesionálních běžců.

Proti Prostějovu se Hradec prosadil třikrát

Hradečtí fotbalisté nenechali proti třináctému Prostějovu nic náhodě a od prvních minut si šli za ziskem tří bodů.

Piráti sestřelili sedmi góly Pardubice
Hokej 18.3.2019

Prohru 4:7 si ve svém třetím utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo připsali hokejisté Pardubic. Na úvodní trefu hostí sice rychle zareagoval Jan Kloz, ve druhé třetině ale Chomutov nastřílel pět branek a směřoval k jasné výhře.

Boleslav v pátém zápase porazila Zlín a jde do čtvrtfinále

V rozhodujícím pátém zápase předkola šlo o všechno a Bruslaři měli oproti Zlínu výhodu domácího prostředí.

Karlovy Vary vyhrály v Litvínově a nakročily k záchraně

Až v rámci play-out se energetikům podařilo letos poprvé porazit své rivaly z Litvínova. Na ZS Ivana Hlinky bylo skóre dlouho těsné, rozhodl až karlovarský brankostroj v první polovině třetí třetiny.

Slavia v Příbrami navýšila náskok na čele

Slávisté zvítězili na hřišti Příbrami 2:0 a navýšili náskok na čele tabulky před druhou Plzní už na devět bodů. O góly se postarali Peter Olayinka a Josef Hušbauer.

Třetí čtvrtfinále rozhodovaly silné vídeňské přesilovky

Orli sice ve Vídni skórovali jako první, avšak soupeř vývoj zápasu díky přesilovým hrám otočil a náskok si hlídal až do posledních minut.