SPORT

Boleslav porazila vysoko Zlín a bude hrát o poháry
Fotbal 25.5.2019

Boleslavští dokonale zvládli odvetu za prohru ve Zlíně 1:3 a houževnatého protivníka na domácím hřišti přehráli a jasně přestříleli.

Slavia porazila v poháru Baník a má double
Fotbal 23.5.2019

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul
Fotbal 20.5.2019

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Sparta doma porazila Jablonec

Sparta zvládla poslední domácí utkání této sezony. Ve čtvrtém nadstavbovém duelu porazila Jablonec 2:0, když se o branky postarali netradičně dva obránci – Lukáš Štetina a Ondřej Zahustel.

Liberecký Slovan padl po gólech Hořavy a Hrošovského proti Viktorce 0:2

Modrobílí měli zejména v prvním poločase více ze hry a hodně šancí, nicméně Viktorka byla efektivnější. Po osmi minutách ji poslal do vedení střelou z dálky Hořava, pojistku přidal v závěru z penalty Hrošovský.

Slavia obrátila zápas proti Jablonci
Fotbal 16.5.2019

Slavii nezlomilo brzké vedení Jablonce a díky brankám Ibrahima Traorého a Tomáše Součka zvítězila 2:1. Obnovila tak svůj pětibodový náskok na čele tabulky.

Plzeň sestřelila Spartu

Plzeň po gólech Hořavy, Kopice a dvou trefách Kovaříka porazila Spartu 4:0 a připsala si své historicky nejvyšší vítězství nad soupeřem z Letné.

Divoký závěr rozhodl o bodech pro Slavii, Plzni se titul vzdálil
Fotbal 13.5.2019

Dramatická koncovka přinesla slávistům vítězství proti Plzni poměrem 3:1. Sešívaní tak tři kola před koncem odskočili na 5 bodů.

Sparta porazila Liberec a zajistila si třetí místo
Fotbal 12.5.2019

Sparta vyhrála i druhé utkání v nadstavbové části o titul, Slovan Liberec porazila 1:0 díky brance Costy už z páté minuty. Vítězství znamená, že v této sezóně již neskončí hůř než třetí.

Baník opět v Jablonci bez bodu

Podruhé během čtrnácti dnů zkoušel Baník prolomit značně nepříznivou bilanci, kterou v zápasech v Jablonci má. A ani tentokrát to nevyšlo.

Příbram porazila Karvinou

Nervózní utkání o naději vyhnutí se baráži rozhodl svojí první ligovou brankou příbramský Karel Soldát. Naopak porážka pro Karvinou znamená minimální šanci zakončit sezónu bez baráže.

Dukla v Opavě jen snižovala a vrací se bez bodu

V rámci druhého utkání nadstavby se Dukla utkala s Opavou. Na slezském hřišti měli sice pražané několik jasných gólových šancí, ale během zápasu pouze stahovali náskok domácích a produktivnější Opava si ponechala tříbodový zisk doma.

Zlivský sportovní den vyvrcholil tradičním štafetovým maratonem
Běh 9.5.2019

Sportem oslavili ve středu 8. května státní svátek Dne vítězství obyvatelé Zlivi na Českobudějovicku. Na městský stadion při této příležitosti dorazilo odhadem až pět stovek lidí.

Klasik má na dosah historický úspěch
Baseball 6.5.2019

S předstihem si v letošní sezoně zajistili baseballisté Frýdku-Místku postup do bojů o postup do nejvyšší české baseballové soutěže. Navíc stále okupují první příčku tabulky 1. ligy.

Vlašim zvítězila ve Varnsdorfu
Fotbal 6.5.2019

Vydařené utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na půdě severočeského Varnsdorfu zvítězili 2:0.

Opava porazila Karvinou penaltou v nastavení

Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, ale ve druhé minutě nastavení získala Opava možnost pokutového kopu, kterou zužitkoval Pavel Zavadil. Karviná mohla žehrat na předchozí neproměněné šance, ovšem z Opavy odjela bez bodu, zatímco domácí se znovu přiblížili záchraně.