AKTUÁLNĚ / Doprava

V Hustopečích nově fungují dvě dobíjecí stanice pro elektromobily
 
Autor / zdroj foto: Cernohorska Hana AGROTEC

Hustopeče

Čerpací stanice AGROTEC Point v Hustopečích nabízí řidičům elektrovozů nové nabíječky. K dispozici jsou dva stojany s konektorem DC, na kterých se mohou zároveň nabíjet 4 auta. Jeden stojan má DC výkon 150/75 kW, v závislosti na obsazenosti. Druhý disponuje DC výkonem 75 kW a UFC výkonem 225 kW.

Věřím, že další nabíjecí stanice v naší lokalitě pomůže v postupném rozšiřování infrastruktury a nebude trvat dlouho a elektromobilita se stane na silnicích standardem,“ uvedl generální ředitel AGROTEC Group Martin Rada.

Na stojanech najdou řidiči elektrovozů návod, jak při nabíjení elektrovozů postupovat. Stojany se ovládají jednoduše přes obrazovku.

Nabíjení lze zaplatit třemi metodami: zákaznickou kartou Chargee, skrze aplikaci Chargee nebo přes platební bránu Intercharge (QR kód je k dispozici přímo na nabíjecím stojanu). Seznam eMSP partnerů veřejné sítě Chargee CPO k srpnu 2023 najdete také v příloze tohoto e-mailu.

Stanice jsou rychlonabíjecí, délka nabíjení se odvíjí v závislosti na konkrétním voze a jeho vlastnostech. Během nabíjení mohou řidiči využít zázemí čerpací stanice AGROTEC Point, která nedávno prošla rekonstrukcí. Kromě občerstvení zde najdete také boxy s dobíjením pro mobil, tablet nebo počítač.

Autor / zdroj: Hana Černohorská

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.