VOLNÝ ČAS / Akce pro děti

Do zámku Kinských na pololetní prázdniny
 
Autor / zdroj foto: Jiří Koňařík

Valašské Meziříčí

V pátek 3. února proběhnou na školách pololetní prázdniny. Pokud zvažujte, jak svým ratolestem i sobě zpestřit volný den, vyzkoušejte zajímavou nabídku Muzea regionu Valašsko, které pro Vás připravuje na zámku Kinských ve Valašském Meziříčí program plný tvoření a zábavy se zimní tématikou nazvaný Pololetní prázdniny v muzeu.

Akce proběhne od 10 do 16 hodin. Kdy dorazíte a kolik času na ní strávíte, záleží jen na vás. „Ve výtvarné dílničce budeme tvořit dekorační sněžítka a krmítka pro ptáčky. Zájemci si budou moci v rámci jednoho vstupného projít i zdejší nové výstavy doplněné o zajímavé interaktivity nebo se zbavit v dětské herně,“ přiblížila program kurátorka akce Kateřina Čunkova.

Pokud budete chtít vaši ratolest odměnit za pěkné známky, můžete tak učinit ve zdejší zámecké kavárně. Muzeum má pro všechny děti, které si přinesou aktuální pololetní vysvědčení další dárek – vstup zdarma. Pro ostatní je vstupné následovné: dospělí 50 Kč, studenti a senioři 40 Kč, děti do 15 let 30 Kč a do 6 let zdarma. „Přijďte si k nám užít s dětmi příjemný prázdninový den, okořeněný společnou zábavou i trochou zajímavého poznání. Budeme se na Vás těšit,“ pozvala Čunková.

Další podrobnosti najde na stránkách www.muzeumvalasko.cz.

Autor / zdroj: Jiří Koňařík

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.