VOLNÝ ČAS / Pod širým nebem

Školní víceúčelové hřiště zahajuje novou sezónu
Dětské dopravní hřiště ve Valašských Kloboukách.  
Autor / zdroj foto: Lenka Zvonková

Valašské Klobouky

Kloboucká základní škola opět otevírá své sportoviště k aktivnímu odpočinku dětí i dospělých. Volného vstupu mohou využívat ve dnech školního vyučování od 14.30 do 22 hodin, o víkendech od 9 do 22 hodin. K různorodým pohybovým aktivitám a hrám je jim k dispozici atletický ovál, okolní travnaté plochy i oplocené vnitřní hřiště s umělým povrchem. Zájemci, kteří by si rádi zajistili vyhrazení hřiště pro vlastní sportování, si mohou požadovaný čas za poplatek rezervovat.

„Školní hřiště jsme pro veřejnost v odpoledních časech a o víkendech poprvé volně otevřeli loni a podle značné návštěvnosti jsme mohli vidět, že lidé tento krok uvítali. Proto je naší snahou nabídnout ve spolupráci se základní školou stejné podmínky pro aktivní trávení volného času i v této sezóně. Děti, rodiny, jednotlivci i skupiny si tak opět mohou přijít zasportovat, trénovat, zakopat si, zaběhat nebo zaházet na koš,“ uvedl starosta Josef Bělaška.

„Pokud si návštěvnici budou přát vlastní rezervaci, budou mít přednost a v daném čase pro ně bude hřiště vyhrazeno. Rezervace víceúčelového hřiště přijímá správce na telefonu 739 499 858,“ uvedl ředitel základní školy Karel Ptáček. „Hřiště ovšem není vhodné pro jízdu na kole nebo kolečkových bruslích, protože speciální umělý povrch se tím ničí. Cyklisté a bruslaři jsou ale vítaní na novém dopravním hřišti, které se nachází poblíž ve školním areálu,“ upozornil.

Autor / zdroj: Lenka Zvonková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.