AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis:
2.11.2016

KampusRun chystá dvojnásobnou trasu!

OSTRAVA

KampusRun jako připomenutí a oslava dne studentstva se 17. listopadu může těšit svého druhého ročníku. Základy se opět otřesou v areálu Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Jelikož se ale jedná o ročník s pořadovým číslem dvě, i celá trasa se zdvojnásobí, o to víc bude stanovišť a zábavy. Startujeme v 13:00 u Vrtule na kolejích VŠB.

Stavovská unie studentů v Ostravě nezapomíná, mezi studenty tak vznikl nápad oslavit jejich den trochu netradičně. Výsledkem je tak druhý ročník KampusRun, který má oživit jinak všední a poklidné školní chodby.

I letos nejen studenti ostravských vysokých škol zamíří ve státní svátek do škol. Na počest studentů, ale nebudou sedět v lavici, psát si rychlostí blesku poznámky, které pak díky všemožným zkratkám nerozluští a jejich výsledek zkoušky bude odpovídat hodnocení „prošel s odřenýma ušima“. Vydají se během na prodlouženou cestu prozkoumat jak chodby univerzity, tak i její venkovní prostory a budovy, kterým se někteří zdárně vyhýbali.

Součástí jsou samozřejmě stanoviště, na kterých se běžci zastaví a budou plnit úkoly různého charakteru a délky. Zapojí své postřehy, znalosti, orientaci a třeba i fantazii.

KampusRun je nejen pro sportovní nadšence, zaregistruj se a podpoř studenty. Startovné 150,- Kč. Více info a registrace http://www.kampusrun.cz/.

Aby se zamezilo nespravedlivému vyhodnocení celého běhu, poběží zvlášť muži a zvlášť ženy, zároveň budou rozděleni trénovaní jedinci a amatéři, kteří běží „for fun“.

Autor / zdroj: Andrea Trudičová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zámek Vsetín zve na Konopný den

Bohatý program nejen pro dospělé, ale i děti, nabídne akce s názvem Konopný den, která proběhne v sobotu 26. října na zámku Vsetín.

Post

Džemfest hlásí vyprodáno, o poslední lístky vypukne marmeládová bitva

Oblíbený šumperský festival Džemfest jako každý rok hlásí několik dnů předem vyprodáno. Hudební fanoušci, kteří se na akci těšili a nekoupili si včas

Post

Podzimní mlsání na hradě Šternberk

V sobotu 19. října 2019 se ponese hradem Šternberk vůně dobrého jídla, neboť na tento den se připravuje gurmánský festival - PODZIMNÍ MLSÁNÍ. Stejně j

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA