KULTURA / Divadlo

Pořad Bez kostýmu tentokrát jako pyžamová dámská jízda!
Moderátorka večera Jana Uherová. 
Autor / zdroj foto: Jiří Sejkora

Pardubice

V úterý 28. února se na Malé scéně Východočeského divadla Pardubice uskuteční další díl zábavného pořadu Bez kostýmu aneb Povídání z herecké šatny. Moderátorka večera Jana Uherová si do únorového pokračování své neformální talk show pozvala kolegyně, herečky Jindru Janouškovou, Romanu Chvalovou, Ludmilu Mecerodovou, Veroniku Malou, Elišku Láskovou a nováčka v pardubickém souboru Elišku Jechovou.

„Herečky jsou pro diváky známé především přes své role, ale jaké vlastně jsou, když odloží kostýmy a šminky? Chci, abychom se bavily především o tom, co dámy dělají ve svém volnu, když zrovna nestojí na jevišti. Jaké mají koníčky, co rády čtou, co vaří, jedí, kam jezdí na dovolenou, jaké mají starosti, a naopak co jim dělá radost,“ říká Jana Uherová a dále prozrazuje: „Když jsem se ptala Elišky Jechové, co dělá nejraději, odpověděla, že ráda spí. Na co jiného jí taky zbývá čas, když buď hraje, nebo zkouší či venčí pejska, a zbytek času stráví ve vlaku mezi Prahou a Pardubicemi. Tak jsem jí navrhla, jestli v našeho pořadu nechce vystoupit v pyžamu a pantoflích. A ona souhlasila! Od toho se odrazil celý koncept večera – všechny dámy si na sebe vezmou pyžama, noční košile nebo tepláky, pantofle, tlusté ponožky a společně si uděláme pohodový odpočinkový večírek. Některá z nás udělá jednohubky či vykouzlí dobrou pomazánku, dáme si kávu, víno, džus a budeme si povídat.“

28. února se Malá scéna ve dvoře změní v jeden útulný obývací pokoj, v němž se bude povídat nejen o divadle. „Věřím, že publikum se s námi bude dobře bavit. A kdyby si někdo chtěl taky vzít pantofle, bude vítán o to víc. Prostě přijďte a buďte u nás jako doma,“ láká Jana Uherová.

Autor / zdroj: Radek Smetana

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.