KULTURA / Divadlo

Šatnu vsetínského Liďáku obsadí Dejdar s Lábusem a svými kumpány
 
Autor / zdroj foto: Ypsilonka

Vsetín

Členové pražského Studia Ypsilon uzavřou letošní sezonu Divadla v Lidovém domě ve Vsetíně. Návštěvníci se mohou těšit na blbnutí herců v okamžicích, kdy se divák nedívá, a to v komediálním představení Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku.

O co tady půjde?

Vsetínští diváci doslova nahlédnou pomyslnou klíčovou dírkou do herecké pánské šatny. Už vás někdy napadla otázka, o čem si herci vypráví, když čekají na svůj špíl? Samozřejmě jsou to klasické košilaté vtípky i nejčerstvější zážitky z dovolených a další „horké“ novinky ze světa. Myslíte, že je to nuda? Když je ale vypráví Martin Dejdar nebo Jiří Lábus, kterému na smeč přihrávají další přísedící, stane se z běžného chlapského tlachání „o ničem“ velká paráda. Mimo jiné si také vyslechnete hudební houslovou vsuvku Jiřího Lábuse a další nečekané výstupy, které nenechají vaši bránici ani na okamžik klidnou.

„Ypsilonka se v Pánské šatně vrací ke svému vynálezu, což je totální improvizace. Jsme rádi, že právě osobnostmi z Ypsilonky uzavřeme letošní sezónu. Vsetínský divák si určitě přijde na své,“ těší se Pavel Rejman z pořádajícího DvLd.

Shrnuto a podtrženo

Návštěvníci divadla se tak mohou těšit nejenom na herecké výstupy plné improvizace, ale také na stylové písničky tentokrát šmrncnuté horkými rytmy střední Ameriky. „Zažijete spontánní atmosféru, improvizační nápady, jedinečné propojení herců a diváků i trochu kolegiální škodolibosti. Vždyť někteří z herců spolu hrají již desítky let a prožili společně velkou část hereckého života,“ láká na Pánskou šatnu produkce Studia Ypsilon.

Režijně se na představení podepsal Martin Dejdar. Kromě něj a už zmiňovaného Jiřího Lábuse uvidíte ve Vsetíně Petra Vacka, Jana Jiráně, Martina Janouše a Petra Hojera.

Představení Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku se uskuteční ve čtvrtek 29. června v 19 hodin v Divadle v Lidovém domě ve Vsetíně.

Vstupenky jsou k zakoupení na www.dvld.cz nebo na pokladně v kině Vatra. Vstupné do 490 Kč.

Autor / zdroj: Miroslav Urubek


Popis:
Autor / zdroj: Archiv pořadatele

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.