KULTURA / Hudba

Na festivalu Votvírák zazáří kapely Olympic, Čechomor i Mig 21

MILOVICE

Na hudební akci Votvírák, který bude letos opět otevírat českou letní festivalovou sezónu, vystoupí kapely Olympic, Mig 21, UDG či Čechomor. Festival se uskuteční ve dnech 11. až 13. června na letišti Boží Dar v Milovicích.

Diváci se mohou těšit na koncerty rozmanitých hudebníků a různorodých žánrů. Svou účast již přislíbily skupiny No Name, Wohnout, Doga nebo Legendy. Poprvé se festivalu zúčastní populární formace Čechomor. Velký zájem veřejnosti se očekává v případě vystoupení kapely Olympic v čele s frontmanem Petrem Jandou.

V sobotním programu nebudou chybět mladí písničkáři Tomáš Klus a Xindl X, ale ani zpěvačka Anna K., která se potýká s vážnou nemocí.

Příznivci hip hopu jistě uvítají čelní představitele tohoto stylu. Organizátorům se podařilo zařadit do programu formace BPM, PSH, PIO Squad, Kontrafakt, ale i slovenského rappera Rytmuse.

Rockoví fanoušci se mohou těšit na vystoupení kapel Wohnout, Krucipüsk, Doga nebo Legendy.

"Připravujeme určité změny, které se týkají vstupného, které zveřejníme asi během následujících dvou týdnů. Vstupenky budou k dispozici v klasických předprodejních sítích a část programu bude divákům zpřístupněna za určitých podmínek i zdarma," uvedl Roman Fejt z organizačního týmu.

Autor / zdroj: Mediafax

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.