EKONOMIKA / Spotřebitel

Farmářské trhy se vrací na vsetínské Dolní náměstí, nová sezona začne v květnu
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: ingimage/Leviathan

Vsetín

Hned dvanáctkrát v průběhu letošního jara, léta i podzimu budou moci Vsetíňané i návštěvníci Vsetína nakupovat na Farmářských trzích v centru města. Prodejní stánky nabídnou kvalitní farmářské výrobky a produkty lokálních pěstitelů a farmářů o dvanácti sobotách vždy v čase od 7 do 12 hodin. Tradiční trhy připravuje i v letošním roce Dům kultury Vsetín. Nová sezona bude zahájena v sobotu 13. května.

„Hojně navštěvované a oblíbené Farmářské trhy připravujeme pro místní i přespolní také v letošním roce. Příležitost k nákupu domácích produktů bude od jara do podzimu celkem dvanáctkrát,“ pozvala na novou sezonu Farmářských trhů jednatelka Domu kultury Vsetín Petra Vaňková. Trhy budou probíhat tradičně na vsetínském Dolním náměstí v obvyklých časech – vždy v sobotu od 7 do 12 hodin.

Na pultech místních výrobců bude možné nakoupit ovoce, zeleninu, uzeniny či mléčné výrobky z domácích farem a zemědělských hospodářství. K zakoupení budou také pekařské a cukrářské výrobky, med, domácí sirupy a džemy. Chybět nebudou ani bylinky či pěstitelské přísady.

Termíny farmářských trhů jsou naplánovány na 13. května, 27. května, 10. června, 24. června, 8. července, 22. července, 5. srpna, 2. září, 16. září, 30. září, 14. října a 28. října 2023.

Autor / zdroj: Veronika Ježíková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.