CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis:
Autor / zdroj: vilalowbeer.cz
3.1.2017

Svatební den ve Vile Löw-Beer

BRNO

V sobotu 7. ledna 2017 se uskuteční ve vile druhý svatební den. Od 10 do 18 hodin se budoucí nevěsty a jejich blízcí mohou seznámit s aktuálními svatebními trendy a načerpat inspiraci pro svůj velký den. Návštěvníci se také dozvědí o možnostech uspořádání svatebních obřadů v areálu vily.

Svatební profesionálové představí širokou nabídku služeb. Bude na vás čekat výstava svatebních a společenských šatů, ochutnávka vína, ukázka svatebních oznámení a mnoho dalšího. Můžete si vyzkoušet i líčení nebo svatební účes.

Svatební salon CAXA, prádlo Angel, kadeřnice Andrea Medková z MiMaXIV a vizážistka Kateřina Bartošková udělají vše pro dokonalý vzhled svatebčanů. Dorty a cukroví nabídne Katrin Olomouc, víno rodinné Vinařství Nosreti ze Zaječí. Prohlédnete si originální svatební oznámení od Petry Zobačové a práce svatebního fotografa Marka Modřavy. Připraven bude i Fotokoutek Fotocamp Víta Štěpánka, odkud si hned můžete odnést fotografii. Hudbu zajistí duo P.F.MEN, Wedding string trio a svatební DJ Boris Staněk.

Zpestřením celého Svatebního dne budou dvě módní přehlídky připravené ve spolupráci se Salonem první republiky, které proběhnou v 11 a 15 hodin. Přijďte se podívat, jaké svatební šaty měly naše babičky a prababičky. Přehlídka nazvaná „Jen pro ten dnešní den…“ aneb Svatební šaty v proměnách času ukáže šaty z let 1910-1970, do nichž se oblékaly nevěsty, družičky i svatební hosté. Kromě modelů vytvořených podle dobových pramenů Salon představí také originály ze své soukromé sbírky.

Vstupné na akci je 75 Kč. Všechny vstupenky budou slosovány a na výherce čekají zajímavé ceny od přítomných svatebních dodavatelů.

Akce je připravena ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou.

Více informací získáte na www.vilalowbeer.cz.


Pořadatel: Muzeum Brněnska, příspěvková organizace ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou

Místo konání: Vila Löw-Beer, Drobného 22, 602 00 Brno

Termín konání: sobota 7. ledna 2017 od 10 do 18 h

Vstupné: 75 Kč

Autor / zdroj: Lenka Buchtová

DALŠÍ ČLÁNKY

Svůj chodník chtěl postavit z obecního

Na kuriózní případ krádeže vyjížděli ve středu ve večerních hodinách strážníci do Ostravy – Vítkovic.

Miliontý návštěvník na Flošně je očekáván v nejbližších dnech

Koupaliště Flošna je v provozu jedenáctou letní sezónu. Do miliontého návštěvníka chybí už jen přibližně 11 tisíc lidí.

Oslavy Světového dne slonů v Zoo Praha i zmrzliny pro zvířata v horkých dnech

V sobotu 8. srpna proběhne v Zoo Praha oslava Světového dne slonů. Celodenní program představí celé pražské sloní stádo včetně dvou malých sloních sam

DNES SE STALO

HISTORIE13. srpna 1775

vydala Marie Terezie nový robotní patent, ve kterém stanovila maximální délku roboty na tři dny v týdnu.

LETECTVÍ13. srpna 1891

v rámci Zemské jubilejní výstavy se odehrál první dálkový let balónem v Čechách. Balón Victor Hugo vzlétl v pražské Stromovce a přistál u Pardubic za 2 hodiny.

DOPRAVA13. srpna 1898

byl na železniční trati Telč - Kostelec u Jihlavy zahájen pravidelný provoz pro veřejnost.

POZVÁNKA OBRAZEM