CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis:
3.1.2017

Svatební den ve Vile Löw-Beer

BRNO

V sobotu 7. ledna 2017 se uskuteční ve vile druhý svatební den. Od 10 do 18 hodin se budoucí nevěsty a jejich blízcí mohou seznámit s aktuálními svatebními trendy a načerpat inspiraci pro svůj velký den. Návštěvníci se také dozvědí o možnostech uspořádání svatebních obřadů v areálu vily.

Svatební profesionálové představí širokou nabídku služeb. Bude na vás čekat výstava svatebních a společenských šatů, ochutnávka vína, ukázka svatebních oznámení a mnoho dalšího. Můžete si vyzkoušet i líčení nebo svatební účes.

Svatební salon CAXA, prádlo Angel, kadeřnice Andrea Medková z MiMaXIV a vizážistka Kateřina Bartošková udělají vše pro dokonalý vzhled svatebčanů. Dorty a cukroví nabídne Katrin Olomouc, víno rodinné Vinařství Nosreti ze Zaječí. Prohlédnete si originální svatební oznámení od Petry Zobačové a práce svatebního fotografa Marka Modřavy. Připraven bude i Fotokoutek Fotocamp Víta Štěpánka, odkud si hned můžete odnést fotografii. Hudbu zajistí duo P.F.MEN, Wedding string trio a svatební DJ Boris Staněk.

Zpestřením celého Svatebního dne budou dvě módní přehlídky připravené ve spolupráci se Salonem první republiky, které proběhnou v 11 a 15 hodin. Přijďte se podívat, jaké svatební šaty měly naše babičky a prababičky. Přehlídka nazvaná „Jen pro ten dnešní den…“ aneb Svatební šaty v proměnách času ukáže šaty z let 1910-1970, do nichž se oblékaly nevěsty, družičky i svatební hosté. Kromě modelů vytvořených podle dobových pramenů Salon představí také originály ze své soukromé sbírky.

Vstupné na akci je 75 Kč. Všechny vstupenky budou slosovány a na výherce čekají zajímavé ceny od přítomných svatebních dodavatelů.

Akce je připravena ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou.

Více informací získáte na www.vilalowbeer.cz.


Pořadatel: Muzeum Brněnska, příspěvková organizace ve spolupráci se svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou

Místo konání: Vila Löw-Beer, Drobného 22, 602 00 Brno

Termín konání: sobota 7. ledna 2017 od 10 do 18 h

Vstupné: 75 Kč

Autor / zdroj: Lenka Buchtová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Canisterapie léčí pacienty Léčebného a rehabilitačního pracoviště Nemocnice Vítkov již sedmým rokem

Mít přítele se studeným čumákem přijde vhod, zvlášť když jen svou přítomností a dotykem léčí. Účinnou canisterapii již sedm let dopřává svým pacientům

Post

Seniory v Bohumíně bude na výlety po okolí vozit cyklorikša

Bohumín opět dostojí své pověsti cyklistického města. Nově se bude jeho ulicemi prohánět senior rikša. Dopravní prostředek připomínající tříkolku s př

Post

Držitelkou ocenění Žena regionu za Zlínský kraj se stala speciální pedagožka Lenka Ročáková

Vítězkou jubilejního desátého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Zlínský kraj stala Lenka Ročáková. Pomáhá dobrovolně rodinám s dětmi a ml

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA