VOLNÝ ČAS / Zoologické zahrady

Velikonoční Zoo Zlín
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Zoo Zlín

Zlín

Areál zoo, především okolí zámku Lešná, rozzářily tisíce květů narcisů, rozkvetly také bílé magnolie, růžové sakury, pestrobarevné krokusy nebo zlatý déšť. „Sloní stádo si již užívá rozlehlý travnatý výběh, rušno je u klokanů rudokrkých, kde z bezpečí máminých vaků vykukují letošní mláďata,“ uvedla Romana Mikešová, vedoucí marketingu. V tropické hale na návštěvníky čeká rodina vyder obrovských se třemi dvouměsíčními mláďaty. Každý den vychází do venkovního výběhu také pár jaguárů, samec Akabo a samice Yuna.

Velikonoce u Seilernů
Ve čtvrtek 28. března po zimní pauzu se znovu otevře i zámek Lešná. Zahájení sezóny bude víc než přitažlivé. „Všechny návštěvníky zveme na speciální velikonoční prohlídky zámku. Přestavíme Vám Velikonoce u Seilernů, posledních hraběcích majitelů zámku, nabídneme ukázku nejrůznějších ptačích vajíček a také přiblížíme jednotlivé dny velikonočního období, od Květné neděle po Velikonoční pondělí. Pro návštěvu zoo a zámku doporučujeme zakoupit elektronické vstupenky, odpadne tak případné čekání u pokladen. U zámku si vždy zvolíte i konkrétní čas prohlídky,“ zdůraznila Romana Mikešová. Zámecké interiéry doslova rozzáří jedinečná velikonoční výzdoba, každý z 11 pokojů bude mít osobitou výzdobu. Zámek bude po všechny velikonoční dny, tedy od čtvrtku 28. března do pondělí 1. dubna, otevřen vždy od 10.00 do 16.00 hodin, kdy začne poslední prohlídka. 

Zoo Zlín bude od Velikonoce otevřena každý den od 8.30 do 18.00 hodin., pokladny a turnikety hlavního a sezonního (Velikonoce a víkendy) od 8.30 do 17.30. Občerstvení během velikonočních svátků zajistí všechny velké restaurace, a také Chocolatérie, Kefa bar, Pizzérie, Palačinky, stánky Ice´n´go a Kolo café. Areál zoo můžete projet i vláčkem, hezké dárky nabídnou zooshopy u vstupů a v Zátoce rejnoků.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.